Untitled Document
TR | EN
Untitled Document
 
HABERLER

Anasayfa / Haberler
MAKELSAN UPS, FRANSA'NIN EN BÜYÜK ALTYAPI PROJESİ OLAN L2 MARSEİLLE BYPASS OTOYOLU PROJESİNE GÜÇ KAYNAĞI SAĞLAMAYA LAYIK GÖRÜLDÜ.
 

 17.09.2015
Marsilya'daki L2 şehir içi otoyolunun ana kritik ekipmanlarına kesintisiz ve güvenilir enerji sağlamak amacıyla için on dört adet 80kVA Makelsan UPS ve akü grubunun üretimi ve fabrika kabul testleri başarıyla tamamlandı ve teslimat ve kurulumlar gerçekleşti.

L2 bağlantı yolu, trafiği Marsilya'nın merkezinden uzaklaştırarak , A7 otoyolu (kuzeyde Aix-en-Provence'e doğru) ve A50'nin (Aubagne ve Toulon'a doğru doğuya doğru giden otoyol) otoyolları ile şehrin genişlemesine olanak sağlayacak. Aynı zamanda yolun hizmet verdiği mahallelerin kentsel yenilenmesine de izin verecek. L2, toplu taşıma hizmetlerinin geliştirilmesini teşvik edecek bir dizi projenin yapılmasını mümkün kılacaktır. Yeni bağlantı, en enerji verimli ve çevre dostu aydınlatma ve havalandırma sistemlerini kuracak.

Proje, Provence-Alpes-Côte d'Azur Bölgesi, Bouches-du-Rhône Departmanı ve Marsilya Provence Métropole Kentsel Topluluğu tarafından inşaat süresince verilen hibelerin ödenmesi yoluyla ortaklaşa finanse edilmektedir. Bu 30 yıllık kamu-özel ortaklığı, altyapının mühendislik yapılarının ve ekipmanlarının bakımını ve yenilenmesini kapsamaktadır. 2013 yılında Fransa'da verilen en büyük altyapı projesi olan toplam yatırım tutarı 620 milyon ? 'dur.s 
PAYLAŞ :
 
DİĞER HABERLER
EIF 2019 Fuarı'nda Tanıttığımız DRM-Enerji Depolama Sistemimiz Büyük İlgi Gördü
Türkiye Geneli Yetkili Çözüm Ortaklarımıza Jeneratör Teknik Eğitimi Verildi.
Biz Birlikte Kocaman Bir Aileyiz!
Türkiye Geneli Yetkili Teknik Servislerimize, Makelsan UPS Sistemi Eğitimi Verildi!
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Makelsan'ı tercih etti.