Untitled Document
TR | EN
Untitled Document
 
HABERLER

Anasayfa / Haberler
MAKELSAN, %100 KENDİ ÜRETİMİ OLAN İLK VE TEK YERLİ ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMİNİ TANITTI.
 

 15.11.2018
Sponsoru olduğumuz Türkiye?nin en büyük enerji etkinliği 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı, 8-9 Kasım'da Ankara da gercekleşti. Enerji sektörünün önde gelen yerli-yabancı profesyonellerini, yabancı bakanları ve yabancı yatırımcıları bir araya getiren organizasyonda Türkiye'nin kesintisiz enerji lideri Makelsan, enerji yönetimi alanında bir ilke imza atarak %100 olarak kendi ürettiği, Türkiye'nin İlk ve Tek Yerli Enerji Depolama Sistemini tanıttı.
Halihazırda uluslararası projelerde kullanılmakta olan, Avrupalı elektrik üreticilerinin belirlediği kritelerin çok üzerinde performansıyla yetkinliğini kanıtlayan 'DRM Enerji Depolama Sistemi' şimdi ulusal enerji devrimine önderlik etmek üzere Türkiye'de pazara sunuldu.
2023 yılında yenilenebilir enerji kaynakları payının %30 a çıkarılması hedefi doğrultusunda Türkiye'de artan yenilenebilir enerji yatırımları ile birlikte şebeke sorunlarının minimize edilmesi ve ilave şebeke yatırımlarının azaltılması için yeni teknolojiler geliştiren Makelsan, sundugu yeni 'DRM - Enerji Depolama Sistemi' ile enerji sanayinin verimliliğini arttırmayı hedefliyor ve maliyetleri minimuma indirerek, katma değerli çözümler keşfetmek isteyen enerji sektörü profesyonellerine global standartlarda mükemmel bir yerli olanak sunuyor.

 
PAYLAŞ :
 
DİĞER HABERLER
EIF 2019 Fuarı'nda Tanıttığımız DRM-Enerji Depolama Sistemimiz Büyük İlgi Gördü
Türkiye Geneli Yetkili Çözüm Ortaklarımıza Jeneratör Teknik Eğitimi Verildi.
Biz Birlikte Kocaman Bir Aileyiz!
Türkiye Geneli Yetkili Teknik Servislerimize, Makelsan UPS Sistemi Eğitimi Verildi!
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Makelsan'ı tercih etti.